Zavřít

Polštáře

Polštář představuje důležitou oporu hlavy a krku, požadavky na velikost náplně se mezi zákazníky značně liší. Stejně tak každý preferuje jinou poddajnost a tvrdost výplně samotného polštáře. Abychom uspokojili všechna přání, máme pro Vás různé řady: PREMIUM Line a GOLD Line, ALOE VERA a Bambus.

ŘADA PREMIUM LINE

  • Velmi pohodlný polštář s objemnou a prodyšnou náplní, která nesléhá a krásně se naklepává. Ideálního pohodlí dosáhnete díky možnosti upravit objem náplně. Každý polštář je opatřen snímatelným a samostatně pratelným potahem. Jistě oceníte také luxusní potah z broušeného mikrovlákna s embosovaným vzorem.

ŘADA GOLD LINE

  • Mimořádně komfortní polštáře, které jsou měkké díky poddajné náplni. Budete mít pocit, že uléháte do prachového peří. Oceníte také luxusní potah z broušeného mikrovlákna s embosovaným vzorem.

ŘADA ALOE VERA

  • Luxusní polštáře, měkké a krásně poddajné, ideálně naplněné a obohacené výtažky Aloe vera. Povrchová látka je vyrobena z vytkávaného broušeného mikrovlákna s decentním vzorem a ozdobnou paspulí.

ŘADA BAMBUS

  • Luxusní polštáře pro milovníky pohodlí a jedinečných vlastností bambusu. Polštáře jsou vyrobeny kombinací jemných bambusových a nejjemnějších polyesterových vláken. Polštáře jsou vhodné pro alergiky i citlivé jedince, skvěle absorbují vlhkost a regulují teplotu. 

Srovnání polštářů

Číst více

Zkušenost a tradice

textilní výroby

Kvalitní materiály

a moderní technologie

Úpravy zdarma

zakoupeného povlečení

Doprava zdarma

při nákupu nad 3 000 Kč

TOPlist