Zavřít

Platba

Kompletní informace na toto téma naleznete v obchodních podmínkách.

Platba při převzetí (dobírka)

Zboží zaplatíte pracovníkovi přepravní společnosti při dodání na Vámi určenou adresu. K ceně objednávky je účtováno doběrečné ve výši 69 Kč. Cenu zboží uhradíte v hotovosti, v případě PPL po ČR máme povolenu také platbu kartou. Vždy však záleží na tom, zda má řidič k dispozici platební terminál – tato informace Vám bude sdělena prostředníctvím SMS zprávy od PPL v den doručení. Řidič na Slovensku vybírá doběrečné v eurech.

TIP! Předání zásilky urychlíte, pokud si předem připravíte potřebný obnos.

Okamžitá platba z účtu online

Okamžitá platba přes internetové bankovnictví je velmi rychlý a bezpečný způsob platby. Stačí si z nabídky vybrat svou banku (tuto službu nabízí pouze některé banky). Po dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na své internetové bankovnictví, kde se přihlásíte a potvrdíte již předvyplněný příkaz k úhradě. Po úspěšné autorizaci trvá zpracování platby cca 15 minut a objednávka je ihned zaplacena.

UPOZORNĚNÍ! Po dokončení objednávky vyčkejte na automatické přesměrování! Neodcházejte ze stránky, nevypínejte počítač ani internetové připojení, nemačkejte tlačítka „Zpět“, „Aktualizovat“ či „Zastavit“. Pokud se nějakým z uvedených způsobů platební proces nezdaří, budete přesměrováni zpět na naše stránky, kde budete moci zvolit způsob úhrady znovu (stejný nebo jiný).

TIP! Předem se ujistěte, zda objednáváte ze zařízení, kde je možné se přihlásit do Vašeho internetového bankovnictví!

Platba kartou online

Platba kartou online je velmi rychlý a bezpečný způsob platby. Po dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu, kde zadáte potřebné údaje k platbě kartou (opíšete ze své karty). Po úspěšné autorizaci trvá zpracování platby cca 15 minut a objednávka je ihned zaplacena. 

UPOZORNĚNÍ! Po dokončení objednávky vyčkejte na automatické přesměrování! Neodcházejte ze stránky, nevypínejte počítač ani internetové připojení, nemačkejte tlačítka „Zpět“, „Aktualizovat“ či „Zastavit“. Pokud se nějakým z uvedených způsobů platební proces nezdaří, budete přesměrováni zpět na naše stránky, kde budete moci zvolit způsob úhrady znovu (stejný nebo jiný).

TIP! Předem se ujistěte, zda máte kartu aktivovanou pro platby na internetu (zjistíte ve své bance).

Odložená platba mallpay (nakoupím teď, zaplatím za 14 dní)

Plaťte za zboží, až po jeho rozbalení a vyzkoušení. Nákup doručíme podle Vašeho výběru dopravy. Doma si vše prohlédnete a zaplatíte v klidu do 14 dní. Platíte jen za to, s čím jste spokojeni a co si necháte. Služba je zcela zdarma. Více informací na www.mallpay.cz.

UPOZORNĚNÍ! Po dokončení objednávky vyčkejte na automatické přesměrování! Neodcházejte ze stránky, nevypínejte počítač ani internetové připojení, nemačkejte tlačítka „Zpět“, „Aktualizovat“ či „Zastavit“. Pokud se nějakým z uvedených způsobů platební proces nezdaří, budete přesměrováni zpět na naše stránky, kde budete moci zvolit způsob úhrady znovu (stejný nebo jiný).

Bankovní převod

Běžný bankovní převod trvá obvykle 1-2 pracovní dny. Zvolíte-li platbu bankovním převodem, po dokončení objednávky zašleme na Vaši e-mailovou adresu potvrzení o objednávce, jehož součástí jsou i údaje potřebné k platbě. Zboží expedujeme v nejbližším možném termínu po připsání platby na náš účet, termín dodání může být ovlivněn dobou zpracování platby Vaší bankou. Nebude-li částka uhrazena do 7 dní, objednávka bude stornována. Před potvrzením platby pečlivě zkontrolujte, zda všechny zadané údaje souhlasí s těmi, které Vám byly zaslány. V případě chybného zadání se může zpracování platby opozdit až o několik dní!

TIP! Pokud na objednávku spěcháte, zvolte raději dobírku nebo on-line platební metodu.

Zkušenost a tradice

textilní výroby

Kvalitní materiály

a moderní technologie

Úpravy zdarma

zakoupeného povlečení

Doprava zdarma

při nákupu nad 3 000 Kč

TOPlist