Zavřít

O společnosti

Vážení zákazníci,

děkujeme za váš zájem, který jste nám projevili otevřením našich webových stránek.

Na počátku stál jediný člověk, který založil rodinnou společnost Matějovský – povlečení, která nejprve prodávala ložní povlečení jen v blízkém okolí, a po prvním úspěšném kontraktu s obchodním domem se začala rychle rozvíjet. Dnes se jedná o stabilní firmu s tradicí, s bohatým sortimentem a významným postavením nejen v České republice.
 
Patříme ke specialistům na módní trendy a udáváme směr stylům v bytovém textilu. Jsme rádi, že právě vy nás v tom podporujete. Pokud si vybíráte interiérové doplňky, pak právě i povlečení je nepřehlédnutelnou částí a mělo by splňovat určitá estetická kritéria. Naše současná tvorba vzorů je velkou kreativou nápadů, kterými se snažíme naplnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Snažíme se pro vás vytvářet takový design, který představuje harmonii bydlení a především navozuje dobrou náladu. Řídíme se zkušeností, ale i citem. Spojujeme design s užitnou funkčností. Precizní zpracování materiálů, dokonalá výroba a mistrovský design - to jsou společné charakteristiky našich produktů, které patří mezi nejžádanější artikly nejen v českých domácnostech.
 
Při výrobě klademe důraz na ochranu životního prostředí a využití přírodních surovin. To nám umožňují nejnovější výrobní postupy a technologické vybavení. Všechny naše výrobky podléhají přísnému dozoru a kontrolám Textilního zkušebního ústavu, proto u nás máte záruku kvality, spolehlivosti a zdravotní nezávadnosti.
 
Zakládáme si na kvalifikovaném a profesionálním servisu, na nás se můžete vždy s důvěrou obrátit.
 
 
Chceme s Vámi sdílet:
 
  • zkušenost a tradice textilní výroby
  • kvalitní suroviny a moderní technologie
  • design a trendy
  • široký výběr - vše, co u nás najdete, je skladem
  • precizní a spolehlivé výrobky
  • profesionální jednání

Jsme hrdí, že stále můžeme pokračovat v tradiční výrobě textilu a uděláme vše pro to, abychom si nadále udrželi vaši přízeň.

Vaše názory a podněty jsou pro nás velice důležité a rádi je uvítáme, napište nám na obchod@matejovsky-povleceni.cz.

 
Váš Zdeněk Matějovský

Zkušenost a tradice

textilní výroby

Kvalitní materiály

a moderní technologie

Úpravy zdarma

zakoupeného povlečení

Doprava zdarma

při nákupu nad 3 000 Kč

TOPlist