Nabídka práce

BRIGÁDNÍK – možnost dlouhodobé spolupráce

NÁPLŇ PRÁCE A OBDOBÍ

  • příprava a balení zásilek pro e-shop
  • dle potřeby práce ve skladu
  • sezónně v období od září do prosince

NÁSTUP

  • zaučení je vhodné již v průběhu léta (červen – srpen)

POŽADUJEME

  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
  • týmového ducha

NABÍZÍME

  • sezónní/nárazovou brigádu s možností dlouhodobé spolupráce
  • příjemné a čisté pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • 100 – 120 Kč/hodina (čistá hodinová mzda)

Zaujala Vás nabízená pracovní pozice? Pak budeme rádi, pokud nás kontaktujete.
Tel.:          +420 481 621 261
E-mail:      prace@matejovsky-textil.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
TOPlist