Nabídka práce

Jsme stabilní firma s tradicí, bohatým sortimentem a významným postavením v České republice i v zahraničí. Krásné bydlení je naší vášní, klademe důraz na prvotřídní suroviny a precizní zpracování. Naše značka je zárukou kvality.

Do týmu hledáme posilu na pozici:

GRAFIK/GRAFIČKA - Asistent/ka marketingu

Nabízená pracovní pozice vyžaduje kreativitu, smysl pro detail, pečlivost a týmového ducha.
Náš kolektiv uvítá přátelského kolegu/kolegyni se zápalem pro věc a chutí podpořit propagaci firemního produktového portfolia. Pokud jste kreativní a máte zkušenosti s tvorbou grafiky, pak se o Vás rádi dozvíme více…

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zajištění grafických podkladů, postprodukční úpravy fotografických materiálů
  • Aktivní zapojení do všech marketingových aktivit firmy
  • Další kreativní činnosti pro podporu značky a produktového portfolia ve spolupráci s ostatními členy týmu

POŽADUJEME

  • ukončené SŠ vzdělání
  • základní či pokročilá znalost Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign
  • pečlivost, kreativitu a estetické cítění
  • přátelskou povahu a týmového ducha, smysl pro zodpovědnost
  • ochotu učit se novým věcem a aktivně se podílet na rozvoji firmy
  • znalost cizích jazyků vítána

NABÍZÍME

  • zázemí ve stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský a mladý kolektiv
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

NÁSTUP: září 2022

Životopis včetně motivačního dopisu a ukázky Vaší tvorby můžete zasílat na adresu prace@matejovsky-textil.cz.

BRIGÁDNÍK – možnost dlouhodobé spolupráce

NÁPLŇ PRÁCE A OBDOBÍ

  • příprava a balení zásilek pro e-shop
  • dle potřeby práce ve skladu
  • sezónně v období od září do prosince

NÁSTUP

  • zaučení je vhodné již v průběhu léta (červen – srpen)

POŽADUJEME

  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
  • týmového ducha

NABÍZÍME

  • sezónní/nárazovou brigádu s možností dlouhodobé spolupráce
  • příjemné a čisté pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • 100 – 120 Kč/hodina (čistá hodinová mzda)

Zaujaly Vás nabízené pracovní pozice? Pak budeme rádi, pokud nás kontaktujete.
Tel.:          +420 481 621 261
E-mail:      prace@matejovsky-textil.cz

TOPlist