Vážení přátelé a milí zákazníci, zásilky jsou standardně doručovány, pouze Vás žádáme, volte platbu online nebo bankovním převodem. Děkujeme.

Nabídka práce

Pracovník marketingu a zákaznického servisu

Baví Tě práce s textilem a hezkými věcmi do bytu? Jsi komunikativní a máš příjemné vystupování? Jsi zodpovědná/ý k zadané práci? Je pro Tebe práce koníčkem a zábavou jako pro nás? Zvládneš běžnou telefonickou komunikaci v angličtině? Pak je tato práce určena pro Tebe!

Jaká je náplň práce?

  • Komunikace se zákazníky (telefonická, e-mailová, firemní chat)
  • Obsluha administrace našich webových stránek
  • Vytváření popisků k jednotlivým položkám na webu
  • Související administrativa
  • Pracovní doba 7:30 – 16 hod

Naše požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • Střední až pokročilá angličtina
  • Používání programů MS Word, Excel, Outlook
  • Příjemné vystupování, spolehlivost a komunikativnost
  • Časová flexibilita
  • Výborný psaný a mluvený projev
  • Vztah k designu
  • Kreativita a velké zaujetí pro věc

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr v zavedené firmě s orientací na kvalitní designové zboží
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Káva po celý den
  • Stravenky na obědy
  • Mladý kolektiv s moderním myšlením
  • Prostor pro realizaci sebe samotného
  • Možnost podílet se na rozvoji naší firmy

Pokud Tě náš inzerát zaujal, pošli nám svůj životopis s motivačním dopisem na info@matejovsky-textil.cz. Těšíme se!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
TOPlist