Nabídka práce

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici:

Švadlena

Pracovní náplň:

  • konfekční úpravy povlečení na přání zákazníků
  • šití bytového textilu, balení zboží a jeho příprava

Požadujeme:

  • pracovitost, pečlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • šití na stroji podmínkou

Nabízíme:

  • práci v prosperující české firmě
  • moderní zázemí s mladým kolektivem
  • zajímavé zaměstnanecké benefity a odpovídající ohodnocení
  • plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

Máte zájem o nabízenou pracovní pozici? Svůj životopis nám zašlete na adresu prace@matejovsky-textil.cz nebo nás navštivte v sídle firmy na adrese Vladimíra Komárka 606, 513 01 Semily.

Těšíme se na Vás!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
TOPlist