Nabídka práce

V současné době nové posily nehledáme.

Do našeho týmu hledáme posilu na pozice:

Pracovnice expedice

Náplň práce:

  • příprava, kontrola a balení e-shopových zásilek

Požadujeme:

  • pečlivost, samostatnost
  • šití výhodou

Nabízíme:

  • práci v prosperující české firmě
  • moderní zázemí v mladém kolektivu
  • plný pracovní úvazek na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • zajímavé firemní benefity a odpovídající ohodnocení

Skladník

  • příjem, skladování a příprava zboží
  • obshluha běžné manipulační techniky

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • důslednost a samostatnost
  • výhodou: zkušenosti s prací ve skladu, řidičské oprávnění skupiny C (není podmínkou)

Nabízíme:

Zaujala Vás některá z nabízených pozic? Budeme rádi, pokud zašlete Váš životopis včetně motivačního dopisu a fotografie na e-mail director@matejovsky-textil.cz.

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici

Asistent/ka marketingu

  • příprava prezentací a propagačních materiálů pro print i online použití
  • práce v redakčním systému webových stránek
  • komunikace s obchodními partnery
  • komunikace s klienty
  • ad hoc úkoly

Požadujeme:

  • ukončené SŠ / VŠ vzdělání
  • dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem) v českém a anglickém jazyce
  • znalost práce na PC (MS Office, e-mailový klient)
  • alespoň základní znalost grafických programů od Adobe
  • zkušenosti s produktovou fotografií výhodou
  • kreativita, cit pro barvy a detail, samostatnost

Nabízíme:

  • moderní a tvůrčí zázemí
  • mladý kolektiv
  • plný pracovní úvazek na dobu neurčitou

Zaujala Vás tato pozice? Pak budeme rádi, pokud zašlete Váš životopis včetně motivačního dopisu a fotografie na e-mail info@matejovsky-textil.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
TOPlist