Zavřít

Povlečení mikroplyš

Povlečení z mikroplyše je vyrobeno ze 100% polyesteru. Umělá polyesterová vlákna nemají téměř žádnou schopnost odvádět vlhkost a povlečení z takového materiálu proto není dostatečně prodyšné. To znamená, že pokud se během spánku potíte, všechen pot v podstatě zůstává na povrchu látky, která je pak vlhká a lepkavá. Tím může zejména u citlivých jedinců dojít k nepříjemnému podráždění pokožky. Látky ze syntetických materiálů jsou navíc velmi náchylné ke vzniku statické elektřiny, náchylnější než látky z přírodních vláken. Povlečení z „umělotiny“ je do ložnice jednoduše zcela nevhodné.

K výrobě kvalitního a zdravotně nezávadného povlečení povlečení je zapotřebí prvotřídních surovin a úprav. V našem obchodě naleznete pouze povlečení ze 100% bavlny, na která se specializujeme. Povlečení z umělých materiálů jako je mikrovlákno či mikroplyš nenabízíme, nepovažujeme je ze zdravotního hlediska a z hlediska kvality výrobku za vhodné.

Více o materiálech použitých na povlečení naleznete zde: Informace o materiálech

Hřejivé povlečení u nás najdete v provedení flanel (100% bavlna). Kromě flanelového povlečení nabízíme provedení klasické bavlny, krepu nebo bavlněného saténu či damašku. Inspirujte se výběrem těch nejoblíbenějších vzorů...

Číst více
Filtry

Zobrazeno 6 produktů z 6

Zkušenost a tradice

textilní výroby

Kvalitní materiály

a moderní technologie

Úpravy zdarma

zakoupeného povlečení

Doprava zdarma

při nákupu nad 3 000 Kč

TOPlist